Hacettepe Tıp 79 Mezunları olarak 2016 yılında Eskişehir de gerçekleştirdiğimiz buluşmamızda gelecek yıl düzenlenecek 38. Yıl buluşmamızın Sapanca da gerçekleştirilmesi kararlaştırılmış ve organizasyon görevi de bana verilmişti.

Sudan çıkmış balık gibi aylarca ne yapacağımı düşündükten sonra Saygıdeğer hemşerim, arkadaşım ve meslektaşım Turgay ŞENEN kardeşimin organizasyon işleri ile uğraştığını öğrenmek benim için büyük sevinç kaynağı oldu.

Kendisinin de bir yıl önce kendi Hacettepe 81 mezunu sınıf arkadaşlarını Sapanca da buluşturduğunu, bu buluşmanın çok iyi geçtiği ile ilgili kendi sınıf arkadaşlarımın içerisinde eşleri münasebeti ile bu toplantıya iştirak edenlerden beğeni ve takdirlerini duydum.

Turgay Bey den ben de yardım istedim. Öğrendim ki bir de Prima Organizasyon adında organizasyon şirketi kurmuş. Girişimciliğini çalışkanlığımı, işlerindeki titizliğini ve hassasiyetini zaten biliyoruz. Organizasyon hazırlıklarına başladık.

Uzun zahmetler ve çalışmalar neticesinde çok güzel bir organizasyon oluşturuldu. Diğer sınıf arkadaşım Selameddin Bey, ben ve Prima Organizasyon koordineli olarak çeşitli zamanlarda toplantılar yaparak Sapanca Buluşmamızı organize ettik. Ben ettim diyemeyeceğim Prima organizasyon başta Turgay Bey ve çalışanları adım adım planlamış olduğu buluşmamız planlandığı gibi yürüdü. Son derece başarılı idi.

Hava koşulları haricinde başarılı bir şekilde organizasyon gerçekleştirildi.

Turgay Bey kardeşim nüktedan, şakacı tavırları ile misafirleri karşıladı, eğlendirdi hem de yolcu etti.

Sınıfımızın Ankara toplantısı dışında -Ankara çok farklı bir hadise idi- en kalabalık toplantısı oluşturuldu. Çeşitli yeni etkinlikler kattık daha önceki toplantılardan farklı olarak. Aramızdan ayrılan arkadaşları andık, eski anıları tazelemek adına eski okul ve toplantı resimlerimizi derleyerek slayt gösterisi hazırladık.

Son derece mutluyum ve çok da memnunum Turgay Bey kardeşim ve Prima organizasyon ile bu buluşmayı gerçekleştirmekten.

Turgay Bey kardeşimin başarılı bir şekilde yoluna devam etmesini diliyorum. Bu kanaatlerimi ifade etmekten mutluluk duyuyorum. Dostlarıma güzel bir organizasyon olmasını istiyorlarsa Prima Organizasyonu tercih etmelerini tavsiye ediyorum.